سایت اعلام نتایج مدارس شاهد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت اعلام نتایج مدارس شاهد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538

معمولا والدین در پی آنند که فرزندانشان در بهترین مدارس و مراکز آموزشی تحصیل کنند. از جمله این مدارس که هرساله دانش آموزان زیادی برای ثبت نام در آن اقدام می کنند می توان به مدارس شاهد اشاره کرد که از نظر سطح علمی معلمان و کیفیت آموزشی در سطح خوبی قرار دارند. ثبت نام این مدارس برای پایه اول ابتدایی در نیمه اول خرداد ، و برای پایه های هفتم و دهم به ترتیب در اوایل و اواسط تیرماه ، به صورت اینترنتی و از طریق سایت سجا صورت می گیرد. دانش آموزان پس از ثبت نام می توانند نتایج پذیرش یا عدم پذیرش خود را نیزاز طریق سایت سجا مشاهده نمایند.

نتایج مدارس شاهد برای پایه های اول ابتدایی ، هفتم و دهم از طریق سایت saja.medu.ir ، اعلام می شود. نتایج ثبت نام میان پایه ای دانش آموزان نیز به صورت حضوری در مدارس اعلام می گردد.

سامانه اعلام نتایج مدارس شاهد

مدارس شاهد با هدف تحصیل فرزندان شهدا و ایثارگران ، در سال 1365 توسط امام خمینی (ره) تاسیس گردید ، به همین دلیل دانش آموزان خواستار تحصیل در این مدارس می بایست شرایط ثبت نام مدارس شاهد را داشته باشند تا بتوانند در این مدارس پذیرش شوند. پس از ثبت نام در سایت مدارس شاهد ، داوطلبان می توانند در زمان مقرر نتایج پذیرش خود را از طریق ” سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران “ به نشانی saja.medu.ir مشاهده نمایند.

طبق روال هر ساله می توان پذیرش فرزندان شهدا ، ایثارگران و جانبازان را در این مدارس قطعی اعلام کرد اما پذیرش دانش آموزان عادی در دو مرحله و پس از بررسی امتیازات کسب شده توسط هر دانش آموز اعلام می شود.

زمان و نحوه اعلام نتایج مدارس شاهد

دانش آموزانی که در ثبت نام این مدارس شرکت کرده اند برای دریافت نتایج اولیه از طریق سایت ثبت نام ، می بایست طبق برنامه زمانی زیر به سامانه سجا مراجعه نمایند.

  • نتایج اولیه پایه اول ابتدایی در اوایل تیرماه
  • پایه هفتم در اواسط تیرماه
  • و پایه دهم معمولا اواخر تیرماه اعلام می شوند.

هم چنین دانش آموزانی که برای ثبت نام میان پایه ای مدارس شاهد ، به صورت حضوری به یکی از این مدارس مراجعه کرده اند ، برای اعلام نتایج اولیه نیز می بایست به صورت حضوری به همان مدرسه مراجعه نمایند.

نتایج قطعی پذیرش این مدارس ، پس از بررسی مدارک دانش آموزان ، برای پایه اول ابتدایی در اوایل تیر و نیز برای پایه های هفتم و دهم در اوایل مردادماه اعلام می شود.

داوطلبان برای مشاهده نتایج مدارس شاهد از طریق سایت سجا می بایست مطابق مراحل زیر عمل نمایند :

  • مراجعه به سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران (سجا) به نشانی saja.medu.ir
  • کلیک روی گزینه ” ورود دانش آموزان “ از قسمت ” ثبت نام دانش آموزان “ در سمت چپ سایت
  • داوطلبان سپس با وارد کردن کدملی و شماره سریال شناسنامه خود به عنوان نام کاربری و رمز عبور ، قادر به مشاهده نتایج خواهند بود.

نتایج به سه صورت خواهد بود : داوطلبانی که پذیرفته نشده اند ، دانش آموزانی که به صورت قطعی پذیرفته شده اند و دانش آموزانی که اسم آن ها در لیست ذخیره می باشد ، در صورتی که همه ی دانش آموزان پذیرفته شده در این مدارس ثبت نام نکنند یا مدارک آن ها توسط مسئولین مربوطه تایید نشود ، پذیرفته شدگان به عنوان ذخیره می توانند در صورت تایید مدارکشان در این مدارس ثبت نام نمایند.

پس از اعلام نتایج مدارس شاهد ، افرادی که به صورت قطعی و یا به عنوان ذخیره پذیرفته شده اند می بایست مدارک ثبت نام مدارس شاهد را به مدرسه پذیرفته شده ببرند تا پس از بررسی مدارک نتایج قطعی آن اعلام شود. جهت کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و مدارک ثبت نام مدارس شاهد می توانید روی لینک آن ها کلیک نمایید.

label, ,

About the author