دانش‌آموزان را برای به مدرسه آمدن به چند بخش تقسیم می‌کنیم

وزیر آموزش و پرورش از امکان توزیع دانش‌آموزان در روزهای هفته خبر داد و گفت: اگر بنا شود تعداد حاضران کاهش یابد، دانش‌آموزان را برای به مدرسه آمدن به چند بخش تقسیم می‌کنیم.

دانش‌آموزان را برای به مدرسه آمدن به چند بخش تقسیم می‌کنیم

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، محسن حاجی‌میرزایی اظهار کرد: آموزش و پرورش جایگاه و مهد ارزش‌های دینی و انقلابی و سرشار از نیروهایی است که برای احیای ارزش‌های دینی تلاش می‌کنند.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: آموزش و پرورش در سند تحول بنیادین مهم‌ترین ماموریتش را تربیت انسان در ساحت‌های مختلف اعتقادی، اخلاقی، عبادی، علمی و سیاسی می‌داند.

وی افزود: مهم‌ترین کارکرد و مأموریت آموزش و پرورش آماده کردن افراد برای دفاع از انقلاب، ارزش‌ها و فرهنگ‌ها است و این نهاد از ابتدای انقلاب برای این هدف زحمت کشیده است.

حاجی‌میرزایی با اشاره به ممکن نبودن پیش‌بینی وضعیت آینده کرونا در کشور، بیان کرد: خود را برای هرگونه شرایطی آماده کرده‌ایم و اگر امکان حضور دانش‌آموزان در مدرسه باشد آمادگی داریم و اگر بنا باشد برخی ایام دانش‌آموزان حاضر و برخی اوقات حضور نداشته باشند، برنامه‌ریزی خاص خود را داریم.

وزیر آموزش و پرورش در انتها از امکان توزیع دانش‌آموزان در روزهای هفته خبر داد و گفت: اگر بنا شود تعداد حاضران کاهش یابد، دانش‌آموزان را برای به مدرسه آمدن به چند بخش تقسیم می‌کنیم.

label, , , ,

About the author