پویش صف به صف قاسم ها در مدارس گیلان

پویش صف به صف قاسم ها در مدارس گیلان

رشت – ایرنا- اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان فراخون پویش صف به صف قاسم ها در مدارس استان را صادر کرد.

پویش صف به صف قاسم ها در مدارس گیلان

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان روز یکشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا، بیان داشت: پویش محوری با عنوان «صف به صف قاسم‌ها، پی خون خواهی تو» در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی در فضای دانش‌آموزی شکل گرفته و بنرهایی تهیه شده که در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و به مرور انتشار آن گسترش می‌یابد.

مهیار فتحی پور همزمان با شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی ، مجموعه اقداماتی درباره تکریم و پاسداشت حاج قاسم سلیمانی با محوریت حضرت قاسم ابن الحسن در فضاهای مربوط به دانش آموزی از روز جمعه آغاز و به دنبال آن بیانیه‌ ای هم به مناسبت شهادت سردار و مشارکت بیشتر دانش آموزان در برنامه ها صادر شده است.

وی با بیان این که برگزاری هیات دانش آموزی انصارالمهدی (عج)، برپایی ایستگاه صلواتی، سیاه پوش کردن و فضاسازی مدارس توسط دانش آموزان از جمله برنامه ها است، اضافه کرد: دانش‌آموزان با توجه به پیام رهبر معظم انقلاب در خصوص انتقام جویی نسبت به حرکت تروریستی در به شهادت رساندن سردار سلیمانی اقداماتی را انجام داده اند که به اشتراک‌ گذاشتن عکس، ویدئو و متن از جمله این اقدامات است.

استان گیلان دارای حدود ۴۰۰ هزار دانش آموز است که در افزون بر پنج هزار واحد آموزشی تحصیل می کنند.

به گزارش ایرنا، سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت بامداد روز جمعه گذشته سیزدهم دی در حمله تروریستی نیروهای آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

بر اساس اعلام پنتاگون وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله را دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور صادر کرده بود.

در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

label, ,

About the author